• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

-18%
2020 Andora XXVII Ibero Amerikos viršūnių susitikimas 2 eurų BU moneta!

2020 Andora XXVII Ibero Amerikos viršūnių susitikimas 2 eurų BU moneta!

  • Peržiūrėtas: 717
  • Gamintojas: Casa de Moneda de Mexico
  • Prekės kodas: 221802
  • Florinus ačiū taškai: 1
  • Sandelio likutis: 26
  • Ar turime parduotuvėje: Taip
  • 39.95€
  • 32.95€
2020 Andora XXVII Ibero Amerikos viršūnių susitikimas 2 eurų BU moneta!
Tiražas 70 000 vnt.
Nominalas: 2 eurai
Monetos tipas: BU (Brilliant Uncirculated).
Išleidimo metai: 2020 m.
Skersmuo: 25.75 mm.
Svoris: 8.5 g.
Storis: 2.20 mm.
Kilmės šalis: Andora.

Aversas: Averse iškaldintas medis, kurį sudaro žmogaus siluetai, ratai ir krumpliaračiai. Žmonių siluetai atspindi visuomenės, kultūros ir formavimosi integraciją siekiant tvarios ateities. Ratai ir krumpliaračiai simbolizuoja šio viršūnių susitikimo dalyvių idėjų ir pasiūlymų judėjimo sinergiją. Šalia medžio yra šio 27 aukščiausiojo lygio susitikimo logotipas, kurį sudaro dvi viso apskritimo trikampės dalys. Viršutinėje jos pusėje yra trys trikampiai, vaizduojantys Andoros vėliavos spalvas. Apatinėje pusėje šeši trikampiai rodo Andoros kelią link darnaus vystymosi tikslų. 
Viršuje yra iškaldintas lanku einantis užrašas XXVII CIMERA IBEROAMERICANA ANDORRA 2020 („27-asis Ibero ir Amerikos aukščiausiojo lygio susitikimas Andora 2020“), o monetą gaubia pavaizduotos 12 Europos vėliavos žvaigždžių.
Reversas: Reguliarus 2 euro nominalo skaičius.

Apie monetą: Moneta skirta 27-ajam Pirėnų ir Amerikos aukščiausiojo lygio susitikimui. Pirėnų ir Amerikos aukščiausiojo lygio susitikimas, oficialiai Ibero-Amerikos valstybių ir vyriausybių vadovų konferencija, yra kasmetinis Europos ir Amerikos ispanų ir portugalų kalbų tautų vyriausybių ir valstybių vadovų, kaip organizacijos narių, susitikimas. Ibero-Amerikos valstijų. Ibero-Amerikos konferencijoje taip pat yra asocijuotų stebėtojų (valstybės) ir konsultacinių stebėtojų (tarptautinės organizacijos). Jų dalyvavimas skatina glaudesnius ryšius su kitais tarptautinės bendruomenės nariais ir tokiu būdu atveria Ibero-Ameriką kalbomis ir kultūra susijusioms šalims ir erdvėms.

Rašyti atsiliepimą

    Blogas           Geras

Susijusios prekės

PIRKDAMI ŠIĄ PREKĘ, ŽMONĖS TAIP PAT PIRKO