• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

2020 Covid-19 Ačiū medicinos darbuotojai medalis!
Laikinai neturime

2020 Covid-19 Ačiū medicinos darbuotojai medalis!

  • Peržiūrėtas: 2159
  • Prekės kodas: 507014
  • Florinus ačiū taškai: 1
  • Ar turime parduotuvėje: Laikinai neturime
  • 9.95€
2020 Covid-19 Ačiū medicinos darbuotojai medalis!
Tiražas: 250 vnt.
Monetos tipas: UNC (Nebuvusi apyvartoje).
Išleidimo metai: 2020 m.

Aversas: Medalio averse galime matyti du medicinos darbuotojus - gydytoją bei seselę, pasiruošusius kovoti su infekcijos bakterijomis. Tai medalis, kuris yra skirtas pagerbti medikus ir slaugytojas už jų pasiaukojantį darbą pandemijos metu, gelbėjant pacientų gyvybes bei rizikuojant savosioms. Medalio apačioje estiškas užrašas "TÄNU MEDITSIINITÕÕTAJATELE", o viršuje angliškas užrašas "THANK YOU MEDICAL STAFF" (liet. Ačiū medicinos personalui).
Reversas: Vaizduojamas pasaulio žemėlapis ir užrašai "CORONA VIRUS PANDEMIC" (liet. Corona viruso pandemija) - atspindi visą pasaulį pasiekusį virusą, su kuriuo kovojama iki šiol. Tai lyg viso pasaulio vienybės ir susitelkimo atvaizdas.

Apie medalį: Medalis iš unikalios, išskirtinės 4 medalių kolekcijos, kuri yra skirta 2020 m. pavasario įvykiams įprasminti bei prisiminti. Kolekcijoje pavaizduoti 4 skirtingi pandemijos įvykių etapai, kurie paveikė praktiškai kiekvieną pasaulio gyventoją. Šie medaliai tai mažyčiai suvenyrai, kurie leis prisiminti 2020 metų pradžios įvykius visą gyvenimą, o turėdami šiuos medalius savo vaikams, anūkams ar proanūkiams galėsime pasakoti apie šio viruso metu galiojusią saviizoliaciją, distancinį 2 metrų atstumą, išskirtinį viso pasaulio susitelkimą bei medikų atsidavimą ir pasiaukojimą. Kiekvienas medalis yra plastikinėje kapsulėje. Pagamintas iš bimetalo.

Svoris: 0,21 g.
Diametras: 24 mm.

Rašyti atsiliepimą

    Blogas           Geras

Susijusios prekės

PIRKDAMI ŠIĄ PREKĘ, ŽMONĖS TAIP PAT PIRKO