• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

2020 Lietuva Žemės ūkio mokslai 5 eurų auksinė moneta

2020 Lietuva Žemės ūkio mokslai 5 eurų auksinė moneta

  • Peržiūrėtas: 4232
  • Gamintojas: Lietuvos monetų kalykla
  • Prekės kodas: 920779
  • Florinus ačiū taškai: 2
  • Sandelio likutis: 10
  • Ar turime parduotuvėje: Taip
  • 189.95€

2020 Lietuva Žemės ūkio mokslai 5 eurų auksinė moneta
Tiražas: 2500 vnt.
Išleidimo metai: 2020 m.
Monetų kokybė: Proof (Veidrodinis paviršius).
Metalas: AUKSAS.
Praba: .9999
Gryno aukso masė: 1.244 g.
Skersmuo: 13.92 mm.
Kalykla: Lietuvos monetų kalykla.
Kilmės šalis: Lietuva.

Aversas: Monetos averse vaizduojamas iš arimų sukurtas ir atkartotas Lietuvos valstybės geografinis kontūras bei respublikos herbas - Vytis. Visa monetos kompozicija yra griežta, minimali ir puikiai atvaizduojanti žemdirbystės paveldą bei žemės ūkio ir agro kultūros sritį. Monetos viršuje puslankiu, didžiosiomis raidėmis iškaltas valstybės pavadinimas "LIETUVA". Monetos apačioje iškaltas nominalas "5€", bei monetos nukaldinimo metai "2020".
Reversas: Monetos reverse vaizduojamas DNR grandinės kodas sukomponuotas iš javų, dėl ko tarsi sukuriama aliuzija į gyvybės medį – lietuvio identitetą. Monetos viršuje puslankiu, didžiosiomis raidėmis iškaltas monetos pavadinimas "ŽEMĖS ŪKIO MOKSLAI".
Briauna: Lygi.

Apie monetą: Moneta yra skirta vienam iš svarbiausių bei greičiausiai besiplečiančių ir tobulėjančių mokslo sričių – žemės ūkiui. Žemės ūkio srityje, Lietuvos mokslininkai pasiekė itin didžių ir svarių laimėjimų šaliai. Agronomijos krypties mokslininkai sukūrė dirvožemio pažinimo, diagnostikos ir vertinimo metodus, susistemino gausius jo įvairovės ir kokybės kitimo duomenis. Ši “Žemės ūkio mokslai” moneta yra iš auksinių monetų serijos skirtų Lietuvos mokslui.

Monetos dizaino autorius: Rytis Jonas Belevičius

*FLORINUS UAB yra oficialus Lietuvos Banko numizmatinių vertybių platintojas.
*FLORINUS UAB turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

Rašyti atsiliepimą

    Blogas           Geras

Susijusios prekės

PIRKDAMI ŠIĄ PREKĘ, ŽMONĖS TAIP PAT PIRKO