• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

2020 Vokietija On Land 10 eurų moneta su polimeriniu žiedu!

2020 Vokietija On Land 10 eurų moneta su polimeriniu žiedu!

  • Peržiūrėtas: 930
  • Prekės kodas: 519876
  • Florinus ačiū taškai: 1
  • Sandelio likutis: 156
  • Ar turime parduotuvėje: Taip
  • 16.95€

2020 Vokietija On Land 10 eurų moneta su polimeriniu žiedu!

Nominalas: 10 eurų.

Monetos kokybė: UNC

Metalas: Vario-nikelio

Svoris: 9,8 g.

Skersmuo: 32.5 mm.

Gamintojas: Austrian Mint.

Kilmės šalis: Vokietija.


Aversas: Monetos averse yra vaizduojamas itin įdomus ir nišinis sportas – sausumos buriavimas. Tai sportas, kurio namai yra ten, kur žemė susitinka su vandeniu. Monetos dizainas būtent ir išskiria šiuos pagrindinius ir svarbiausius šio sporto bruožus. Labai elegantiškos, minimalios ir paprastos formos sausumos jachta vaizduojama plačiame ir atvirame kraštovaizdyje. Ant monetos taip pat yra iškaltas vokiškas užrašas “AN LAND”, kas išvertus į lietuvių kalbą reiškia – “ant žemės”.

Reversas: Monetos reverse vaizduojamas plačiai sparnus išskleidęs erelis kurį supa 12 Europos žvaigždžių lankas. Ant monetos taip pat iškaldinta monetos kilmės šalis – “BUNDESREPUBLIK DEUTSCHLAND”, monetos vertė ir nominalas, nukaldinimo metai ir kalyklos ženklas, kuris pažymėtas ypatingais simboliais – “A” (Berlynas), “D” (Munchenas), “F” (Štutgartas), “G” (Karlsruhe) ir “J” (Hamburgas). Priklausomai kur moneta buvo nukaldinta, toks ženklas ir atsiduria ant reverso. 


Apie monetą: Ši moneta yra ypatinga, kadangi turi neįprastą, polimerinį žiedą monetos viduje. Kūrėjai ilgai stengėsi ištobulinti monetos nukaldinimo techniką, kad polimerinis žiedas būtų atsparus karščiui, šalčiui, įvairiems spinduliams bei chemikalams. Turint šią ypatingą savybę, moneta yra sunkiau padirbama, todėl kiekvienas įsigyjęs, gali ramiau atsipūsti, dėl monetos patikimumo. 


Monetos dizaineris: Andre Witting


**FLORINUS UAB turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

Rašyti atsiliepimą

    Blogas           Geras

Susijusios prekės

PIRKDAMI ŠIĄ PREKĘ, ŽMONĖS TAIP PAT PIRKO