• Jūsų prekių krepšelis tuščias!

5 oz. Kiaulės metai 2019 (Lunar II) Australija sidabrinė moneta!
Atskiru užsakymu

5 oz. Kiaulės metai 2019 (Lunar II) Australija sidabrinė moneta!

  • Peržiūrėtas: 2803
  • Gamintojas: Perth Mint Australia
  • Prekės kodas: 219130
  • Florinus ačiū taškai: 1
  • Ar turime parduotuvėje: Atskiru užsakymu
  • 149.20€ / Gramo kaina: 0.96
  • Supirkimo kaina: 104.00
5 oz. Kiaulės metai 2019 (Lunar II) Australija sidabrinė moneta!
Nominalas: 8 doleriai.
Monetos kokybė: BU (Briliant uncirculated).
Metalas: SIDABRAS.
Praba: .9999
Grynoji masė: 5 oz. (155.5175 g.).
Skersmuo: 65.60 mm.
Briauna: 5.8 mm.
Kalykla: Perth Mint.
Kilmės šalis: Australija.

Reversas: Monetos reverse vaizduojamas 2019 metų simbolis - Kiaulė, o šalia jos keturi paršiukai. Monetos reversas stilizuotas medžio šakele. Monetos viršuje iškaltas kinų simbolis reiškiantis žodį "Kiaulės metai". Monetos apačioje taip pat iškaltas užrašas anglų kalba "YEAR OF THE PIG" (liet. Kiaulės metai). Dešinėje monetos pusėje iškalta raidelė "P" simbolizuojanti Australijos Perth Mint monetų kalyklą.
Aversas: Monetos reverse vaizduojama Karalienė Elžbieta II, kuri yra ir Australijos Monarchė. Monetos viršuje iškalti žodžiai "ELIZABETH II AUSTRALIA", monetos apačioje "5 oz 9999 Ag 2019 8 DOLLARS".

Apie monetą: Australijos The Perth Mint monetų kalykla kiekvienais metais nukaldina monetą skirtą Kinų mėnulio kalendoriaus (Lunar) ženklams. Šis kinų kalendorius minimas jau nuo 2600 m. prieš mūsų erą ir iki šiol tebetikima apie galią, kurią daro gyvūno ženklas po juo gimusioms asmenybėms.

Supakavimas: Kiekviena moneta yra supakuota į kieto plastiko kapsulę.

Kiaulė (kin. "Čžu") – dvyliktas kinų mėnulio kalendoriaus (Lunar) ženklas.
Kiaulės metai: 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019, 2031, 2043, 2055).
Kiaulės metai prasideda: 2019 m. Vasario 4 d. Ir baigiasi 2020 m. Vasario 4 d.

Po šiuo ženklu gimę žmonės yra geraširdžiai, kantrūs, ištvermingi ir kartais truputi naivūs. Tai pats teisingiausias kinų mėnulio kalendoriaus ženklas iš visų dvylikos. Tai labai malonios asmenybės, pasiaukojantys, vengiantys konfliktų, paprasti ir nuolatos pasiruošę pagelbėti kitiems. Po Kiaulės ženklu gimę žmonės yra dosnūs, jeigu kitam žmogui reikės materialinės ar kokios kitos pagalbos šio ženklo metais gimę žmonės visada padės ir pasidalins tuo ką turi, tačiau to paties tikisi ir iš kitų. Jiems savaime suprantamas dalykas yra naudotis draugų ar pažįstamų daiktais jų net neatsiklausus, nes nuosavybė, kaip tokia jiems yra mažai svarbi, jų giliu įsitikinimu daiktai reikalingiausi tiems, kam jų labiausiai dabar reikia. Todėl šiuos žmones daugiausiai sutiksime padedančius kitiems dirbančius socialinį darbą bei globojančius nuskriaustuosius ir silpnuosius. Kiaulės metais gimę žmonės niekada neišduos, galite jais visiškai pasitikėti. Šie žmonės kartais būna naivūs, patiklūs ir tiki viskuo kas jiems sakoma, dėl to juos lengva apgauti, bet taip yra tik todėl, kad jie labiau linkę tikėti gerais, o ne blogais dalykais. Kiaulės metais gimę žmonės priima nesėkmes ir kitų žmonių ydas yra altruistiški, nuoširdūs ir meluoja itin retai, nebent norėdami nuo ko nors apsisaugoti. Be galo tiki savo draugais, susidraugavus su po šiuo ženklu gimusiu žmogumi draugais su juo išliksite visą gyvenimą. Kiaulės metais gimę žmonės yra itin dideli optimistai, tiki, kad žmogus šiame gyvenime gali pasiekti absoliučią laimę ir tobulybę.
*FLORINUS UAB turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

*FLORINUS UAB turi Lietuvos prabavimo rūmų išduotą licenciją verstis veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais (deimantų žaliava ir investiciniu auksu). Licencijos Nr. D-14-547.

Rašyti atsiliepimą

    Blogas           Geras

Susijusios prekės